До уваги учнів, батьків, учителів! Функціонують сайти для завантажування шкільних підручників (4, 7 та 8 класи) та підручників он-лайн:

Шкільні підручники  - http://pidruchnyk.com.ua/

Електронні версії шкільних підручників - http://4book.org/uchebniki-ukraina

Сайт підручників та посібників - http://portfel.at.ua/

Електронна бібліотека (шкільні підручники) - http://shkola.yccat.com/books.html

Видавництво "Ранок"http://www.ranok.com.ua/  , сторінка для завантаження підручників 4-х, 7-х  та 8-х класів - http://www.ranok.com.ua/schoolbook.html


ТОВ «Компанія СМІТ» з 1 вересня 2014 року на освітньому порталі www.znanius.com відкрито безоплатний он-лайн доступ до електронних засобів навчального призначення, що отримали відповідний гриф Міністерства освіти і науки України: «Віртуальна хімічна лабораторія 10 клас», «Віртуальна хімічна лабораторія 11 клас», «Віртуальна біологічна лабораторія 10 клас», «Біологія 11 клас» (віртуальні лабораторні роботи). 


З 1 вересня 2014 року розпочав роботу електронний репозитарій http://ua.lokando.com/start.php, який дозволяє вчителям самостійно обирати підручники для навчання. Учителі можуть проглядати і залучати до навчання 245 електронних версій підручників, серед яких - 48 нових підручників для 6 класу. Також в репозитарії очікуються всі підручники для 1, 2, 3, 5 і 6 класів. За допомогою параметрів пошуку,  можна переглянути існуючі навчальні матеріали (аудіо записи, ілюстрації, тести, конспекти уроків тощо).


На сторінці розміщено посилання на електронні версії підручників, а саме: