фізичне виховання


15.03.2018 р. відбулась районна спартакіада «Спорт протягом життя» - 2018 серед команд ЗНЗ Первомайського району з шахів «Біла тура» U – 14.

Нащадки козацької слави Первомайського району 2016

11 жовтня 2016 року на районному стадіоні “Колос” відбувся ІІ (районний) етап фізкультурно-патріотичного фестивалю “Нащадки козацької слави”. На заході був присутній заступник голови райдержадміністрації О.М.Приймак, який привітав дітей зі святом, побажав успіхів, творчої наснаги і перемоги в змаганнях. Участь у фестивалі взяли 10 команд загальноосвітніх навчальних закладів району. В цілому, в заході було задіяно близько 150 учнів та педагогів навчальних закладів.

Призові місця були розподілені наступним чином:

ІІІ місце — команда Шульського НВК (директор Гончарова І.М.., вчитель фізкультури — Іванов О.В.);

ІІ місце — команда Олексіївського НВК (директор Семеруніна Л.М., вчитель фізкультури — Покойний В.А.);

І місце — команда Троїцького НВК (директор Кєбєдова Т.С.., вчитель фізкультури — Шалімов А.О.).


Турнір з волейболу на базі Біляївського НВКСпартакіада 2016

10 вересня 2016 року на стадіоні “Колос” відбулися районні змагання спартакіади допризивної молоді Первомайського району.

 Участь в змаганнях взяли команди 9 навчальних закладів.

 Перемогу здобула команда Одрадівського навчально-виховного комлпексу (викладач Журавель С.І.), яка буде представляти район на обласних змаганнях в м. Харкові з 15 по 17 вересня 2016 року.

 

На святі були присутні голова Первомайської райдержадміністрації В.М.Павленко і голова районної ради В.М.Татаренков. Очільники району привітали вчителів фізичної культури та дітей зі святом та побажали їм перемог, натхнення та досягнення спортивних вершин.