Тиждень права

 

Про підсумки проведення

Всеукраїнського тижня права у навчальних закладах Первомайського району

 

Керуючись Законом України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Указу Президента України від 08.12.2008 р. № 1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права», розпорядження Первомайської районної державної адміністрації від 30.10.2016р. №453 «Про затвердження плану заходів з проведення у 2016 році Всеукраїнського тижня права» з 05 по 09 грудня 2016 року було проведено Всеукраїнський тиждень права.

 

В рамках проведення тижня працювала виставка малюнків учнів початкової ланки навчальних закладів «Великі права маленької людини», проведений конкурс стіннівок та плакатів на тему: «Права людини – очима дітей», оформлено тематичні стенди "Підліток і право", "Міжнародні організації, що захищають права дітей", "Що означає перебувати під захистом держави Україна?", "Сучасна демократія: що це таке".

 

Завідуючі шкільними бібліотеками підготували книжкові виставки і презентації видань про права людини правового змісту.

 

06 грудня 2016 року в усіх класах був проведений єдиний Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної Декларації прав людини.

 

Для учнів 5 – 11-х класів класні керівники підготували і провели тематичні виховні години на правову тематику: «Закон обов’язковий для всіх», «Злочин і кара», «Запобігання злочинності серед неповнолітніх», «Я і закон», «Права й обов’язки, визначені Конституцією України».

 

Вчителі історії провели правові лекторії "Сторінками Конвенції ООН про права дитини".

 

Практичні психологи шкіл провели анкетування учнів середніх та старших класів «Чи знаєте ви свої права?».

 

Протягом учсього Тижня в навчальних закладах району були проведені зустрічі з представниками правоохоронних органів Первомайського району, служби у справах дітей, дільничними інспекторами, на яких учням, педагогам надавалася всебічна правова консультативна допомога, проводилися лекції на правову тематику та відповідні тематичні заходи.

 

Немає сумніву, що творча робота учнів, вчителів і класних керівників у заходах Всеукраїнського тижня права сприяла насамперед розвитку творчої активності учнів і їх інтересу до вивчення права, поглиблювала їх знання з даної тематики.

Write a comment

Comments: 0