Нарада директорів

 

24 січня 2017 року відбулася нарада з керівниками навчальних закладів району, за участю заступника голови райдержадмсіністрації О.М.Приймака. Під час засідання було розглянуто питання щодо підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад.

 

...

Також, під час засідання, були розглянуті та проаналізовані моделі з 2-х, 3-х та 4-х об’єднань громад району.

“Необхідно всім залучитися до участі в проведенні адміністративно-територіальної реформи, оскільки тільки після її проведення і прийняття остаточних рішень громадами, ми зможемо говорити і про мережу загальноосвітніх навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, закладів культури та будь-чого іншого що стосується життєдіяльності громад у Первомайському районі», - зазначив заступник голови райдержадміністрації Олег Миколайович Приймак.

Крім цього на нараді були розглянуті такі питання як:

 - Про здійснення управлінського контролю щодо відвідування дітьми навчально-виховних комплексів;

 - Про стан роботи з цивільного захисту в 2016 році та завдання на 2017 рік. Про стан протирадіаційних укриттів навчальних закладів району;

 - Про організацію харчування в дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладах району в 2017 році;

- Про організацію проведення організаційно-масових заходів із учнями загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів у ІІ півріччі 2016/2017 навчального року.

 

Write a comment

Comments: 0