Районний фестиваль дружин юних пожежних

08 лютого 2017 року на базі відділу освіти Первомайської РДА відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. У конкурсі взяли участь команди юних пожежників із 7 навчальних закладів.

 

Фестиваль складався з конкурсів: «Візитка»; «Домашнє завдання»; «Безпечна прогулянка» (станції: «Гриби, ягоди», «Медична», «Рятування потопаючого»); «Плакат соціальної реклами».

 

У проведенні заходу взяв участь Алфімов Олександр Сергійович, провідний інспектор Первомайського РВГУДСНС України в Харківській області, лейтенант служби цівільного захисту.

 

У заході взяли участь дружини юних пожежних Олексіївського НВК, Михайлівського НВК, Слобідського НВК, Червонівського НВК, Троїцького НВК, Біляївського НВК, Шульського НВК.

 

У результаті змагань І місце здобула команда «Рятівник 101» Троїцького навчально-виховного комплексу, яка візьме участь у зональному етапі. На ІІ сходинці опинилася дружина «Козаки» Шульського навчально-виховного комплексу. Трійку лідерів замкнула команда «Агенти 101» Біляївського навчально-виховного комплексу.

 

Упродовж Фестивалю команди не тільки тішили глядачів артистизмом та вдалими жартами на пожежну тематику, але й демонстрували свою фізичну підготовку під час спортивних змагань, до яких увійшли конкурси «Рятування потопаючого», «Гриби» та «Медичний». Головними критеріями оцінювання традиційно були змістовність, вокальна майстерність, літературний та музичний супровід, фізична підготовка тощо.

 

Таким чином, для професійних рятувальників усі ці талановиті діти - це підростаюча зміна! Тому дякуємо за тісну співпрацю всіх зацікавлених осіб у досягненні високих ідей - навчанні дітей та підлітків правилам безпечної життєдіяльності. Тільки спільними зусиллями ми зможемо досягти найкращих результатів.

 

Write a comment

Comments: 0