Колегія відділу освіти, молоді та спорту Первомайської райдержадміністрації

23 травня 2017 року відбулася колегія відділу освіти з керівниками навчальних закладів району. На колегії були розглянуті наступні питання:

 

1. Про результати роботи з обдарованими та здібними учнями у 2016/2017 навчальному році.

2. Про аналіз стану здоров'я учнів району за результатами поглибленого медичного огляду учнів у 2016/2017навчальному році

3. Про результати моніторингових досліджень якості освіти у навчальних закладах району в 2016/2017 навчальному році

4. Про аналіз ведення у навчальних закладах ділової документації з кадрових питань

5. Про аналіз стану виховної роботи за 2016/2017 навчальний  рік. Пріоритетні напрямки роботи з учнями у 2017/2018 навчальному році.

6. Про виконання рішень попередніх колегій.

7. Про виконавську дисципліну в підпорядкованих закладах освіти.

 

На нараді був присутній заступник голови райдержадміністрації О.М.Приймак. Олег Миколайович наголосив про необхідність дотримання чинного законодавства в частині підготовки до оздоровчого періоду, зазначив про необхідність проведення заходів щодо збереження паливних дров, які на сьогодні завозяться до навчальних закладів, та наголосив про персональну відповідальність директорів про стан роботи навчальних закладів у літній період.

Завідувачем РМК ЗайцевоюС.В. доведено присутнім про стан дотримання вимог санітарного законодавства та заходи щодо профілактики епідускладнень у навчальних закладах району та дотримання санпінвимог до початку оздоровчого періоду.

 

Зайцева С.В.