День захисту дітей

Щороку, у перший літній день, на Первомайщині, як і у всій країні, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей.

 

Вже традиційно свято відзначається на базі активного відпочинку «Рів'єра”. 300 дітей пільгових категорій Первомайщини стали його активними учасниками.

 

Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Тому, з цим прекрасним святом дітей привітав керманич району Володимир Миколайович Павленко та заступник голови райдержадміністрації Олег Миколайович Приймак.       

 

«Від усього серця вітаємо Вас з теплим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб наші діти, діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Повірте, ми — дорослі, зробимо все, щоб ваші мрії стали дійсністю, адже саме для цього всі ми живемо та працюємо. Сьогодні й кожного наступного дня, просимо всіх дорослих, зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі первомайці виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю нашого району та нашої держави. Зичимо Вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров'я, успіхів, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!» - зазначив Володимир Миколайович.

 

Відділ культури та туризму підготував для дітей прекрасну святкову концертну програму, під час якої їх привітав доктор Айболіт. Зі своїми помічниками він дарував присутнім позитивний настрій, гарне самопочуття та лікував від усіх хвороб енергійними та веселими концертними номерами.

 

Навчальні заклади району підготували танцювальні флешмоби, за допомогою яких усіх запрошували танцювати та веселитися. Дитячо-юнацька спортивна школа провела естафету та різноманітні змагання.

 

Також, навчальні заклади району, відділ освіти, молоді та спорту щиро дякує тим, хто не залишився осторонь від дитячого свята, а саме - Сергій Лобас, який щороку безкоштовно надає базу відпочинку для проведення дитячого свята та ТОВ КВФ «РОМА» за надані солодощі. Підприємці нашого району, які активно допомагали у проведенні свята: Мікуліна В.М., Голубков А.В., Вінокурова В.О., Тимченко О.В., Рижов О.В., Чумак А.О., Лісниченко О.О., Борміна Т.В., Шевченко О.А., Мєдведєв С.І., Чуніхін О.І., Дьяченко Ю.М., Мороз Г.І., Климентьева Н.М., Ничипоренко Н.С., Ялдак Л.Г., Коноваленко Д.Г.

 

В цілому, свято проведено на високому організаційному рівні. Діти, вчителі залишилися задоволені таким подарунком від влади району та у радісному настрої роз'їхалися по домівках.

 

Завідувач РМК Зайцева С.В.

01.06.2017р.