Навчальні заклади району готові до початку нового 2017-2018 навчального року!

Згідно розпорядження голови Первомайської районної державної адміністрації    № 319 від 01.08.2017 року «Про проведення огляду готовності навчальних закладів району до нового 2017-2018 навчального року»,  з метою створення належних умов для організованого початку 2017-2018 навчального року в дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів району 09, 10, 11 серпня 2017 року комісією, до складу якої увійшли спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту Первомайського районного управління Головного Управління  Держпродспоживслужби в Харківській області, Первомайського РВ ГУ ДСНС в Харківській області, було проведено огляд готовності навчальних закладів району до нового 2017-2018 навчального року.

 

В усіх освітніх закладах району проведені поточні ремонти. Колективи дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів, за підтримки спонсорів та активній участі батьків учнів, провели ремонти приміщень і споруд, працювали над зміцненням навчально-матеріальної бази освітніх закладів, підготували прилеглі території.

 

За рахунок фонду «ЮНІСЕФ» виконані ремонтні роботи та облаштування приміщень дошкільних підрозділів Миронівського та Шульського НВК.

 

Виконано «Технічне переоснащення системи опалення Грушинського НВК», «Реконструкція системи опалення Берецького НВК». Облаштовано системами АПС дошкільні підрозділи Грушинського НВК, Берецького НВК, Михайлівсько НВК, Слобідського НВК.

 

Відповідно до обласного конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє», проведено заміну  віконних блоків на енергозберігаючі у Шульському НВК - 26, Слобідському НВК - 28, Миронівському - 31, Одрадівському - 18.

 

За результатами перевірки комісією всі заклади освіти готові до роботи в новому навчальному році.