Районна педагогічна конференція 2017

30 серпня 2017 року в залі засідань Первомайської райдержадміністрації в межах районного серпневого педагогічного тижня відбулось засідання районної конференції, на якій презентовано здобутки та завдання освіти Первомайського району на шляху реалізації Концепції нової української школи.

 

У засіданні взяли участь представники відділу освіти, молоді та спорту, керівники навчальних закладів,  завідувачі дошкільних навчальних закладів, педагогічна громадськість району.

Учасників привітали: голова Первомайської районної державної адміністрації Павленко В.М., голова Первомайської районної ради Татаренков В.М., депутат обласної ради Русецький А.А.

 

Кращі педагоги району отримали грамоти та подяки голови Харківської районної ради, голови Первомайської райдержадміністрації та районної ради, начальника відділу освіти, молоді та спорту за високий професіоналізм, активну педагогічну діяльність і вагомий особистий внесок у реалізацію завдань сучасної державної політики в галузі освіти.

 

Голова Первомайської райдержадміністрації привітав присутніх зі святом, побажав їм успіхів у роботі, натхнення, творчих досягнень та матеріального благополуччя.

 

Крім цього, депутат обласної ради Анатолій Русецький привітав переможців обласного етапу конкурсу-захисту МАН та вручив їм цінні подарунки.

У засіданні взяли участь близько 100 осіб.

 

Зайцева С.В.