Семінар вчителів фізики

11 січня 2018 року в залі засідань відділу освіти, молоді та спорту  відбувся семінар вчителів фізики, астрономії та інформатики. Тема семінару: «Партнерство між учнем та вчителем як основний компонент нової української школи».

 

Мета: розглянути способи формування предметної компетентності шляхом формування вміння вчитися; залучити членів методичного об’єднання до дискусії; підвищення методичної компетентності членів методичного об’єднання з питань продуктивного  співробітництва; проаналізувати методи творчої співпраці учнів та вчителів.

 

Працювали тимчасові творчі групи: «Педагог-майстер» - над проблемою щодо створення проблемних ситуацій як шлях активізації діяльності учнів; «Педагог-професіонал» - дослідно-експериментальна робота як засіб формування навчальної активності; «Школа становлення творчого вчителя»: пізнання, практична діяльність та спілкування на уроках.

 

Керівник  районного методичного об'єднання вчителів фізики, астрономії та інформатики Лютова В.В. провела практичний тренінг «Підготовка учнів до ДПА та ЗНО».

 

Методист РМК Засуха І.М. проаналізувала результати, які показали учні у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, інформатики, астрономії та інформаційних технологій.