Таланти ІІІ тисячоліття

22 лютого 2018 року о 9.30  в актовій залі Біляївського навчально-виховного комплексу Первомайським районним Будинком дитячої та юнацької творчості Первомайської районної державної адміністрації Харківської області був проведений районний етап обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти ІІІ тисячоліття».

 

В фестивалі взяли участь представники шести навчально – виховних комплексів.

До уваги членів журі, до складу якого входили представники районного відділу освіти, культури, Первомайського районного Будинку дитячої та юнацької творчості були представлені виступили талановитих дітей району у двох номінаціях «Хореографічне мистецтво» та «Вокальне мистецтво».

 

У номінації «Хореографічне мистецтво» представлено 5 танцювальних колективів, які продемонстрували свої таланти у постановці 8 номерів. Цікавими і яскравим були виступи танцювальних колективів з Біляївського НВК, Троїцького НВК, Берецького НВК, Мироніського НВК.

 

У номінації «Вокальне мистецтво» було подано на розсуд журі 23 вокальних та групових виступи. Вокалісти з таких закладів освіти , як Біляївський НВК, Берецький НВК, Троїцький НВК, Олексіївський НВК,  Одрадівський НВК, Миронівський НВК порадували членів журі та глядачів своїм чутливим та дивовижним співом.

 

Свято було веселим і несподіваним, адже на сцені розкривалися юні обдарування, які вразили глядача своїми талантами.