30 вересня Україна святкує День дошкільника ...

Вітаємо зі святом!

 

30 вересня Україна святкує День дошкільника...

 

Дитинство – це той вік, коли закладаються основи для майбутнього розвитку особистості. Щасливе дитинство і правильний підхід до виховання – запорука успішності людини в дорослому віці. Батьки не завжди можуть знаходитися з дітьми, навчати їх і пояснювати їм явища, які їх оточують. Більшість дітей ходять до дитячого садка, там вони соціалізуються і пізнають світ. Любов і тепло своїх сердець їм дарують вихователі і працівники закладів дошкільної освіти.

 

30 вересня – День вихователя і всіх дошкільних працівників. Це свято створене для того, щоб звернути увагу людей до проблем дитячих садочків.

 

Це дуже урочиста подія і для працівників дитячих садків, і для їхніх маленьких вихованців. У цей день вони можуть привітати свого улюбленого вихователя з професійним святом. Але ще більш приємно для працівників садочків, коли на такому святі з’являються колишні випускники. У цей момент кожен вихователь по-справжньому розуміє, що його зусилля були не даремними.

 

Бути вихователем - високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія.

 

В цей особливий День ми приєднуємося до привітань на адресу наших вихователів і всіх працівників закладів дошкільної освіти! Висловлюємо свою подяку. Бажаємо їм здоров’я і міцних нервів, хороших зарплат і побільше приємних моментів в їх, так необхідної всім нам праці! Зі Святом!