І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018/2019 навчальному році

06.12.2018  у приміщенні актової зали районного відділу освіти, молоді та спорту Первомайської РДА відбувся І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018/2019 навчальному році.

 

На конкурс було представлено 11 наукових робіт 6 відділень МАН , а саме: літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; мовознавства; історії; хімії та біології; екології та аграрних наук; комп’ютерних наук. Відповідно до наукових відділень працювали 7 секцій, а саме: зарубіжна література; українська мова; історичне краєзнавство; медицина; охорона довкілля та раціональне природокористування; екологія; інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту.

 

Найбільшу кількість науково-дослідницьких робіт представили: КЗО «Біляївський ліцей» - 2 роботи та КЗ «Олексіївський ліцей» - 2 роботи. Не брали участь у І (районному) етапі конкурсу-захисту учні  Миронівського НВК, Михайлівської філії КЗО «Олексіївський ліцей», КЗ «Слобідського НВК».

 

До роботи в заході була запрошена методист Комунального  закладу «Харківська обласна Мала академії наук Харківської обласної ради» - Матвеєва Тамара Іванівна

 

Переможцями стали : Слюсаренко Діана, учениця 9 класу КЗО «Біляївський ліцей» - І місце; Зайцева Дарина, учениця 9 класу Грушинського НВК – І місце; Желаєва Анастасія, учениця 10 класу КЗ «Червонівський НВК» - І місце.

Вітаємо переможців І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018/2019 навчальному році!